Pałac Krobielowice
  1. Strona główna
  2. Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Czyli wszystko to co w Świętach najlepsze :)

Lubimy Święta :) Stół zastawiony pysznościami, wyjątkowy klimat, nastrojowa muzyka, harmider w kuchni oraz spotkanie z rodziną i znajomymi. To jedna z niewielu okazji w całym roku, by zgromadzić się przy wspólnym stole, biesiadować i cieszyć się swoim towarzystwem. W czasie pandemii o spotkania łatwo nie było a i nawet świąteczna radość po części została nam odebrana, dlatego postanowiliśmy nadrobić zaległości :)

Serdecznie zapraszamy na Świąteczną Kolację Degustacyjną, którą organizujemy razem z niezależnym szefem kuchni - Panem Przemysławem Szwakiem - w piątek 3.12.2021! Będzie pysznie, świątecznie i niespiesznie, będzie czas na rozmowę ze znajomymi, a to wszystko bez zwyczajowo towarzyszącemu napięciu związanym z przedświątecznymi przygotowaniami w kuchni, czy pogonią za prezentami- chcemy Wam dać to co w Świętach najlepsze :) 

Podczas degustacji dostępny będzie bar kawowy, na którym nasz barista przygotuje kawowe pyszności z ziaren wypalonych w pałacowej palarni - Vaile Coffee. Przez całą kolację towarzystwa dotrzymywać nam będzie Szef Kuchni- Przemysław Szwak oraz właścicielka Pałacu Krobielowice- Krystyna Vaile, którzy chętnie porozmawiają o kuchni, czy pałacu :)

Przygotowując menu zadbaliśmy o każde podniebienie- kolacja jest również dostępna w wersji wegetariańskiej i wegańskiej, ze szczegółową propozycją możemy zapoznać zainteresowanych drogą mailową.

Zachęcamy do rezerwacji (ilośc miejsc ograniczona!), której można dokonać mailowo pod adresem: eventy@palackrobielowice.com lub recepcja@palackrobielowice.com oraz telefonicznie: 663 307 222 lub 71 316 61 14. Dla rezerwacji od 6 osób przygotowaliśmy specjalny rabat :)

 

 

Propozycje pobytów

Wybierz pakiet dopasowany do siebie

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij