Pałac Krobielowice

Biznes

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Biznes

i konferencje

Pałac Krobielowice na Dolnym Śląsku to komfortowa i klimatyczna lokalizacja do organizacji szkoleń, konferencji oraz eventów integracyjnych.

Pałac Krobielowice to nie tylko hotel, ale również przestrzeń biznesowa, w której istnieje możliwość organizacji konferencji. Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 4 eleganckie sale konferencyjne w zabytkowych wnętrzach, umożliwiające komfortowe prowadzenie spotkania z udziałem 200 uczestników na Dolnym Śląsku.

Rozległy teren wokół pałacu sprzyja prowadzeniu aktywności plenerowych, takich jak: team building, gra w golfa, konkurencje sportowe czy gry zespołowe.

Doskonałym uwieńczeniem aktywnego dnia jest unikalny bankiet w sali balowej lub chilloutowe, niezobowiązujące spotkanie przy grillu.

Wymarzone konferencje na Dolnym Śląsku

W Pałacu Krobielowice doskonale rozumiemy, jak wysoką rangą charakteryzują się spotkania biznesowe. Wieloletnie doświadczenie naszego personelu zaowocowało w najwyższy profesjonalizm przy organizacji konferencji. Szeroka oferta hotelu pozwoli Ci dobrać idealną salę konferencyjną do osobistych wymagań. Dzięki temu przeprowadzisz zarówno kameralne zebranie zarządu firmy, jak i szkolenie dla dużej grupy. Przy każdym wydarzeniu możesz liczyć na nowoczesny sprzęt oraz szereg dodatkowych atrakcji, które sprawią, że wszystkie ważne negocjacje upłyną w przemiłej atmosferze. Przedsiębiorcy, którzy zawitali w nasze progi, mają jednoznaczną opinię: idealne konferencje – Dolny Śląsk i tylko Pałac Krobielowice. To doskonałe rekomendacje, dla których każdego dnia poziom naszych usług stale się podnosi, aby dać naszym Gościom poczucie niespotykanego dotychczas komfortu. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i wprowadź swój biznes na wyższy poziom.

Lokalizacja

Pałac Krobielowice znajduje się na Dolnym Śląsku, niedaleko Wrocławia.Krobielowice to piękna miejscowość, w której można spędzić czas w otoczeniu natury oraz z dala od miejskiego zgiełku. Organizacja konferencji w Pałacu to idealna propozycja dla przedsiębiorców chcących zadowolić uczestników konferencji piękną okolicą!

Ustawienie Sali

Nazwa Sali

Teatralne

Szkolne

Litera U

Zasiadane

Sala Balowa z kominkiem

120

100

90

90

Sala Fryderyka Wilhelma III

90

80

80

70

Sala Karoliny Ameli

30

25

15

20

Sala Rycerza Tyczki

25

18

18

20

Propozycje pobytów

Wybierz pakiet dopasowany do siebie

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij