Pałac Krobielowice
Pałac Krobielowice
Pałac Krobielowice
  1. Strona główna
  2. Wesela i spotkania rodzinne

Wesela i spotkania rodzinne

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

SPOTKANIA RODZINNE

WYJĄTKOWE MIEJSCE NA ORGANIZACJĘ WESEL I INNYCH UROCZYSTOŚCI

Chrzciny, urodziny, rocznice… Każda z okazji do rodzinnych spotkań jest wyjątkowa i zdarza się tylko raz. Ważna jest dbałość o każdy szczegół – po to, by goście mogli spędzać czas zgodnie z upodobaniami.

Pałac w Krobielowicach to znakomita restauracja, zabytkowe wnętrza oraz bezpośrednia bliskość Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Pałacu.

Po uczcie i dniu pełnym przygód, Goście mogą udać się na spoczynek w klimatycznych pokojach. 

MAGICZNE WESELE

NIEDALEKO WROCŁAWIA

Park Krajobrazowy, klimatyczny staw, świergot ptaków, kumkanie żab i wszechobecna zieleń… To perfekcyjna oprawa najbardziej romantycznego wydarzenia w życiu – Dnia Ślubu.

Pałac w Krobielowicach to miejsce na prawdziwie królewskie wesele. Do dyspozycji Pary Młodej jest oryginalna sala balowa, którą można udekorować zgodnie z motywem przewodnim wesela. Sala weselna jest bardzo przestronna i podzielona na dwie części, co pozwala na organizację przyjęcia dla różnej liczby Gości.

Doskonałe potrawy są przygotowywane na miejscu, zgodnie z upodobaniami uczestników.  Stylowe, pałacowe pokoje i apartamenty umilą wypoczynek po całonocnej zabawie.

Pałac Krobielowice- hotel & restauracja

WYJĄTKOWA KOMUNIA

RESTAURACJA I HOTEL BLISKO WROCŁAWIA

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień – zarówno dla dziecka, jak i całej rodziny. Celebrowanie tego szczególnego wydarzenia wymaga odpowiedniej oprawy oraz lokalu, w którym goście wspólnie spędzą czas, delektując się znakomitymi potrawami.

Pałac w Krobielowicach to malownicze miejsce, łączące niezwykłą historię z duchem nowoczesności. W otoczeniu rozłożystych dębów, obok stawu pełnego ryb, kaczek i kumkających żab, w pięknych, zabytkowych wnętrzach Pałacu znajduje się sala restauracyjna.

To tutaj utalentowani kucharze serwują znakomite dania, dostosowane do upodobań gości w każdym wieku. Po uczcie i rozpakowaniu prezentów każdy z uczestników spotkania może spędzić czas w otoczeniu przyrody: ciesząc się promieniami słońca, spacerując lub rozgrywając partyjkę golfa.

 

Propozycje pobytów

Wybierz pakiet dopasowany do siebie

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij