Szlaki turystyczne piesze
  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Szlaki turystyczne - piesze

Atrakcje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Szlaki turystyczne piesze

Niedaleko Wrocławia urzeka pięknem zupełnie inny świat. Okolice Pałacu to piękna natura, zabytki oraz pozostałości historii, które za każdym razem można odkrywać na nowo. Nic nie sprzyja wyciszeniu i odnalezieniu wewnętrznej równowagi tak, jak długi spacer w otoczeniu kojącej przyrody.

  • ŚCIEŻKA PRZYRODNICZO-EDUKACYJNA W „CICHEJ DOLINIE”

Roślinność wodna, leśna i łąkowa, ptaki, motyle, starorzecza… Ta ścieżka to sposób na poznanie urzekających tajemnic Parku Krajobrazowego „Dolina Bystrzycy”.

Zobacz trasę >>

  • CAŁODZIENNY, MALOWNICZY SPACER ZIELONYM SZLAKIEM

Klasztor, folwark, kościoły i pałace niedaleko Wrocławia – to idealna trasa dla miłośników zabytków oraz wielbicieli starodawnej architektury. Szlak zielony obejmuje obszar: Małkowice – Gałów – Leśnica (13,5 km).

Zobacz trasę >>

  • WYPRAWA TROPEM ZABYTKÓW – SZLAK IM. B. TURONIA

Fragment szlaku żółtego im. B. Turonia biegnie skrajem Doliny Bystrzycy. Spacerując różnymi rodzajami dróg można odwiedzić m.in. kościół z młynem w Skałce oraz pałace niedaleko Wrocławia –w Kębłowicach i Samotworze.

Zobacz trasę >>

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij