Pałac Krobielowice
  1. Main Page
  2. Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Date of arrival
Date of departure

Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Czyli wszystko to co w Świętach najlepsze :)

Lubimy Święta :) Stół zastawiony pysznościami, wyjątkowy klimat, nastrojowa muzyka, harmider w kuchni oraz spotkanie z rodziną i znajomymi. To jedna z niewielu okazji w całym roku, by zgromadzić się przy wspólnym stole, biesiadować i cieszyć się swoim towarzystwem. W czasie pandemii o spotkania łatwo nie było a i nawet świąteczna radość po części została nam odebrana, dlatego postanowiliśmy nadrobić zaległości :)

Serdecznie zapraszamy na Świąteczną Kolację Degustacyjną, którą organizujemy razem z niezależnym szefem kuchni - Panem Przemysławem Szwakiem - w piątek 3.12.2021! Będzie pysznie, świątecznie i niespiesznie, będzie czas na rozmowę ze znajomymi, a to wszystko bez zwyczajowo towarzyszącemu napięciu związanym z przedświątecznymi przygotowaniami w kuchni, czy pogonią za prezentami- chcemy Wam dać to co w Świętach najlepsze :) 

Podczas degustacji dostępny będzie bar kawowy, na którym nasz barista przygotuje kawowe pyszności z ziaren wypalonych w pałacowej palarni - Vaile Coffee. Przez całą kolację towarzystwa dotrzymywać nam będzie Szef Kuchni- Przemysław Szwak oraz właścicielka Pałacu Krobielowice- Krystyna Vaile, którzy chętnie porozmawiają o kuchni, czy pałacu :)

Przygotowując menu zadbaliśmy o każde podniebienie- kolacja jest również dostępna w wersji wegetariańskiej i wegańskiej, ze szczegółową propozycją możemy zapoznać zainteresowanych drogą mailową.

Zachęcamy do rezerwacji (ilośc miejsc ograniczona!), której można dokonać mailowo pod adresem: eventy@palackrobielowice.com lub recepcja@palackrobielowice.com oraz telefonicznie: 663 307 222 lub 71 316 61 14. Dla rezerwacji od 6 osób przygotowaliśmy specjalny rabat :)

 

 

Stay propositions

Choose a package tailored to your needs

Newsletter
Join our NEWSLETTER Use the promotions and discounts
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close