Pałac Krobielowice
  1. Startseite
  2. Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Datum der Anreise
Datum der Abreise

Świąteczna Kolacja Degustacyjna

Czyli wszystko to co w Świętach najlepsze :)

Lubimy Święta :) Stół zastawiony pysznościami, wyjątkowy klimat, nastrojowa muzyka, harmider w kuchni oraz spotkanie z rodziną i znajomymi. To jedna z niewielu okazji w całym roku, by zgromadzić się przy wspólnym stole, biesiadować i cieszyć się swoim towarzystwem. W czasie pandemii o spotkania łatwo nie było a i nawet świąteczna radość po części została nam odebrana, dlatego postanowiliśmy nadrobić zaległości :)

Serdecznie zapraszamy na Świąteczną Kolację Degustacyjną, którą organizujemy razem z niezależnym szefem kuchni - Panem Przemysławem Szwakiem - w piątek 3.12.2021! Będzie pysznie, świątecznie i niespiesznie, będzie czas na rozmowę ze znajomymi, a to wszystko bez zwyczajowo towarzyszącemu napięciu związanym z przedświątecznymi przygotowaniami w kuchni, czy pogonią za prezentami- chcemy Wam dać to co w Świętach najlepsze :) 

Podczas degustacji dostępny będzie bar kawowy, na którym nasz barista przygotuje kawowe pyszności z ziaren wypalonych w pałacowej palarni - Vaile Coffee. Przez całą kolację towarzystwa dotrzymywać nam będzie Szef Kuchni- Przemysław Szwak oraz właścicielka Pałacu Krobielowice- Krystyna Vaile, którzy chętnie porozmawiają o kuchni, czy pałacu :)

Przygotowując menu zadbaliśmy o każde podniebienie- kolacja jest również dostępna w wersji wegetariańskiej i wegańskiej, ze szczegółową propozycją możemy zapoznać zainteresowanych drogą mailową.

Zachęcamy do rezerwacji (ilośc miejsc ograniczona!), której można dokonać mailowo pod adresem: eventy@palackrobielowice.com lub recepcja@palackrobielowice.com oraz telefonicznie: 663 307 222 lub 71 316 61 14. Dla rezerwacji od 6 osób przygotowaliśmy specjalny rabat :)

 

 

Vorschläge für Aufenthalte  

Wählen Sie das Paket, das zu Ihnen passt  

Newsletter
Abonnieren Sie unseren NEWSLETTER. Profitieren Sie von Sonderangeboten und Rabatten  
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen