1. Strona główna
  2. Majówka na 3 doby z RABATEM -15% !

Majówka na 3 doby z RABATEM -15% !

do 03.05

  • 3 noce
  • BB - Śniadanie w cenie

Wyjątkowa majówka blisko Wrocławia

Długi weekend majowy to idealna okazja, aby odkrywać przepiękne zakątki Polski, wypoczywać w niecodziennych okolicznościach, ciesząc się z bliskości natury.

Takim miejscem są Krobielowice, w których znajduje się Hotel w Pałacu – idealny dla osób szukających ciekawego miejsca na majówkę blisko Wrocławia. Hotel znajduje się zaledwie 20 km od Wrocławia, na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Malowniczy park, przepiękne trasy spacerowe i okazałe łąki – tutejsza przyroda wprost zaprasza, aby spędzić weekend majowy na jej łonie.

W zabytkowych wnętrzach Hotelu w Pałacu na majówkowych Gości czekają wygodne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz dwa apartamenty. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi: spacerom i przejażdżkom rowerowym.

Doskonałym miejscem na majówkę są Krobielowice, w których znajduje się Hotel w Pałacu – idealny dla:

  • CIEKAWSKICH - osób szukających ciekawego miejsca na majówkę blisko Wrocławia. Hotel znajduje się zaledwie 20 km od Wrocławia, na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy,
  • SPACEROWICZÓW- malowniczy park, przepiękne trasy spacerowe i okazałe łąki – tutejsza przyroda wprost zaprasza, aby spędzić weekend majowy na jej łonie,
  • KOCHAJĄCYCH HISTORIĘ- w zabytkowych wnętrzach Hotelu w Pałacu na majówkowych Gości czekają wygodne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz dwa apartamenty,
  • SZUKAJĄCYCH SPOKOJU - brak zasięgu  telefonicznego  stał się atutem! Goście wypoczną  w ciszy na jednym z naszych  hamaków, na leżaku lub po prostu na  łące wpatrując  się  w obłoki na naszym niebie.

Oferta  zawiera pobyt  w  Pałacu  na  trzy  doby  wraz ze śniadaniami.

Pozostając z nami  3  doby płacisz 15 % MNIEJ ! Wybierz pokój w Pałacu lub Oficynie i ciesz się  piękną przyrodą  wokół.  Zapraszamy!

 

Oferta  obowiązuję między 30 kwietnia a 04 maja.

od 220 /noc

ważne informacje

Zameldowanie

Przyjazd od 14:00 Wyjazd do 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców lub w łóżeczku turystycznym. Dzieci w wieku od lat 4 są liczone jako pełnopłatne.

Polityka względem zwierząt

W obiekcie  istnieje możliwości pobytu ze zwierzętami  za dodatkową opłatą 40 zł za dobę.Kwota obciążenia za zniszczenia spowodowane przez zwierzę nie mniej niż 500 zł . Zwierzę musi poruszać się po obiekcie wraz z opiekunem, w budynku na smyczy oraz w kagańcu. Właściciel jest zobowiązany zebrać nieczystości po swoim pupilu.

Warunki anulacji

Rezerwacja jest gwarantowana po dokonaniu przedpłaty 40 %. Pozostałą należność zostanie uregulowana w obiekcie. W przypadku anulacji rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie przedpłata nie zostaje zwrócona.

Akceptowane karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express

Pozostałe pakiety

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij