Drodzy Poszukiwacze!

 

Gdzieś w zakamarkach Pałacu Krobielowice kryje się skarb! Nie wiemy jednak , jaki ani gdzie, a jedyną poszlaką świadczącą o jego istnieniu jest list odnaleziony w gruzach zrujnowanego niegdyś zamku. List napisany przez samego Feldmarszałka Gebharda Leberechta von Blücher- dawnego właściciela pałacu i sławnego dowódcy armii pruskiej, którego męstwo zaważyło nad ostateczną klęską Napoleona Bonaparte w Bitwie pod Waterloo w 1815r. Dla wszystkich śmiałków, którzy podejmą się wyzwania i odnajdą skarb została wyznaczona nagroda! Czy pomożecie odnaleźć nam nasze dziedzictwo?

– Potomkowie Feldmarszałka Gebharda Leberechta von Blücher

 

Escape Room (ang., escape- ucieczka, room- pokój) to ok. godzinna zabawa, której celem jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia za pomocą znalezionych w nim zagadek logicznych, matematycznych, manualnych itp. Gra wywodzi się z gier komputerowych, w których bohater znajdował się w zamkniętym pokoju i w określonym czasie musiał się z niego wydostać. Gra została przeniesiona w rzeczywistość i od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem.

Skarb Pogromcy Napoleona to gra typu Escape Room, której celem jest nie tyle wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia, co odnalezienie ukrytej fortuny. Pokój zagadek utrzymany jest w klimacie historii pałacu , związanej z postacią Feldmarszałka G. L. von Blücher i bitwy pod Waterloo. Jest to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu, przeżycie niecodziennej przygody, team building dla Twojego zespołu, jak i krótka lekcja historii niekonwencjonalną metodą! Atrakcja przeznaczona jest dla 2- 4 graczy, czas trwania: 1 godzina. Cena: 120,00 zł/grupa (100,00 zł- dla naszych gości hotelowych!). Ograniczenia wiekowe: min. 15 lat, młodszym poszukiwaczom zalecamy grę z dorosłymi. W celu wzięcia udziału w zabawie należy dokonać wcześniejszej rezerwacji w recepcji lub pod numerem: 71 316 61 14 albo mailowo: recepcja@palackrobielowice.com (bez dokonania wcześniejszej rezerwacji nie gwarantujemy udziału w grze).

 

Uwaga!

Pokój zagadek znajduje się w pałacowych podziemiach- dlatego zalecamy ubranie czegoś ciepłego i odpornego na ewentualne zabrudzenia. Nie zalecamy gry osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

Kontakt